Wczytuję dane...
Model: B6672
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Nash

Nash PELLET MEGA MIX 1kg

Do stworzenia nowego pelletu wykorzystaliśmy doświadczenie naszych partnerów dotyczące karmienia ryb w akwakulturach. Rezultatem tej współpracy jest szybko rozpuszczalny pellet bardzo bogaty w składniki odżywcze, witaminy i minerały! Głównym składnikiem tej mieszanki jest spirulina! Kilka faktów, które będą w stanie uświadomić Wam jak odżywczy jest ten produkt, dzięki zastosowaniu „magicznej” spiruliny, która posiada:

– 25 razy więcej beat-karotenu niż w marchwii (anty oxydent)
– 12 razy więcej żelaza niż w wątrobie
– 2 razy tyle białka w porównaniu z mięsem lub soją, oznacza to, że musisz używać pelletu z umiarem, ponieważ zatrzymuje apetyt karpia znacznie szybciej!
– 11 witamin, 10 minerałów i 18 aminokwasów w tym Omega 3 i inne kwasy tłuszczowe takie jak DHA i EPA.
– zawiera Fycocyanine, bardzo silny anty utleniacz.

Jest to typowy pokarm, który zawiera 96 pierwiastków śladowych w naturalnej równowadze. Antyutleniacz czyści krew znacznie lepiej niż jakikolwiek inny produkt, więc jest bardzo zdrowy! Typowy dla spiruliny jest zielonkawy kolor.

Miksy te posiadają wszechstronne zastosowanie, począwszy od wykorzystania go w stick lub spod mix’ach, kończąc na nęceniu dywanowym dużej powierzchni łowiska. Nie tylko wabienie karpi było naszym priorytetem podczas wprowadzania tego produktu na rynek. Pellety te są również idealnie zbalansowanym, spełniającym wszystkie wymogi żywieniowe oraz przede wszystkim zdrowym źródłem pokarmu dla naszych ulubieńców.

Produkt dedykowany do nęcenia spodem. Może być on wykorzystywany samodzielnie, jednak lepsze efekty osiągniemy łącząc go z nową mieszanka ziaren Mega Mic Particles. Taki skład spod mix’a pozwoli nam stworzyć na dnie atrakcyjny dywan pełen pożywienia dla karpi. W skład Mega Pellet Mix wchodzi sześć odmian pelletu włączając w to pellet halibutowy, aromatyzowany betainą, czy odmianę szybko rozpuszczalną. 10- 16mm pellety mogą być również wykorzystywane jako przynęta. Świetne rozwiązanie do nęcenia z łodzi lub modelu RC.

Polecamy