Wczytuję dane...
Model: 010-01551-01
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Garmin
Oblicz ratę

Garmin Echosonda STRIKER 4CV

Garmin STRIKER 4cv zastępuje STRIKER 4dv​

 3,5-calowy CHIRP Fishfinder z GPS i ClearVu 
Łatwy w użyciu 3,5-calowy kolorowy echosonda z wbudowanym wysokiej czułości GPS i Garmin CHIRP ClearVu ™ 

Zawiera przetwornik Garmin z Chirp (77/200 kHz) i Chirp ClearVu kHz (455/800), z mocą 500 W 
Znalezienie ryb jest łatwiejsze niż kiedykolwiek z echosondą Garmin 4CV .  Można również udostępniać swoje ulubione waypointy i trasy z innym urzytkownikom echoMAP ™. Plus, posiada wbudowany flasher i wyświetla prędkość . Zestaw zawiera tilt / obrotowe mocowanie,Przetwornik  CHIRP (77/200 kHz) z mocowaniem do pawęży i uchwyt do silników ​​trollingowych i Kabel
 
ClearVu
 
Skanowania sonarem Garmin ClearVu daje obraz niemal z  fotograficzną dokładnością  poniżej  łodzi. Wyraźnie widać strukturę, zatopionych obiektów i ryb.
Tradycyjny przetwornik Garmin CHIRP i  ClearVu  zostały połączone w jedenym przetworniku                                                                            
 
Poznaj czystość sygnału sonaru CHIRP
Echosonda wędkarska STRIKER 4CV jest wyposażona w przetwornik sygnału sonaru CHIRP (77/200 kHz) firmy Garmin, który zapewnia znacznie wyższą jego czystość i dokładność w zakresie obrazowania ryb i struktur w porównaniu z tradycyjnymi przetwornikami 77/200 kHz.
Sonar CHIRP nie wysyła pojedynczego sygnału o określonej częstotliwości, a serię sygnałów o różnych częstotliwościach, które następnie interpretuje indywidualnie po ich powrocie. W związku z tym, że sygnały o różnych częstotliwościach dostarczają większej ilości informacji, technologia sonarów CHIRP zapewnia wyraźnie zarysowane łuki przedstawiające ryby z doskonałym rozróżnieniem obiektów.
Istnieje również możliwość modernizacji do wysokowydajnej technologii CHIRP firmy Garmin, która zapewnia krystalicznie czyste obrazy z sonaru, z jeszcze lepszym rozróżnieniem obiektów i doskonałą rozdzielczością zarówno wody powierzchniowej, jak i głębokiej. Zapewnia ona lepszą widoczność konturów dna nawet przy dużych prędkościach oraz lepsze tłumienie zakłóceń sygnału na głębszej wodzie, dając lepszy pogląd sytuacji pod wodą, co z kolei zwiększa przyjemność połowu.


   

 
Oznaczanie miejsc brania ryb dzięki odbiornikowi GPS o wysokiej czułości
W przeciwieństwie do typowych echosond wędkarskich echosondy STRIKER są wyposażone we wbudowany odbiornik GPS o wysokiej czułości służący do szybkiej i precyzyjnej lokalizacji bieżącej pozycji i utrzymania lokalizacji GPS w dowolnym miejscu na jeziorze. Co ważniejsze, umożliwiają one oznaczanie miejsc brania ryb, co umożliwia powrót do nich w przyszłości. Można również oznaczać doki, pomosty dla łodzi i inne lokalizacje na jeziorze. Wystarczy tylko podążać drogą wyznaczoną na ekranie, aby powrócić do nich w dowolnym momencie.Mapa z punktami trasy zapewnia łatwą nawigację


 Odbiornik GPS o wysokiej czułości echosond z serii STRIKER zapewnia możliwość śledzenia swojej pozycji względem oznaczonych punktów trasy. Oznaczone punkty, takie jak zarośla, pniaki, doki, pomosty, wyświetlane są na mapie. Urządzenie umożliwia nawigowanie do nich. Jest to doskonałe narzędzie do odnajdywania drogi powrotnej.
Sprawdzanie prędkości na ekranie

Na ekranie echosondy STRIKER można w szybki i prosty sposób można sprawdzić prędkość łodzi. Narzędzie to daje również pewność odnośnie odpowiedniej prędkości połowu w stosunku do stosowanej przynęty i gatunku ryb. To również dobry sposób sprawdzenia odpowiedniej prędkości w obszarach kontrolowanego ruchu torowego.
Wbudowany ekran sonaru umożliwia połów pionowy

Echosondy STRIKER są jednostką dodatkowo wyposażoną w ekran sonaru. Podczas połowu stacjonarnego, np. pod lodem czy łowienia pstrąga źródlanego, wbudowany ekran sonaru pokazuje dno, zarówno stałe jak i błotniste, przynętę i przynętę z obciążnikiem oraz głębokość, na jakiej ryby wpływają w wiązkę sonaru. Można nawet obserwować łapanie i puszczanie przynęty oraz podpływanie ryb do przynęty i odpływanie od niej.
Zabierz ze sobą echosondę wędkarską w dowolne miejsce
Dostępny jest zestaw przenośny, który służy do ochrony i przenoszenia echosondy STRIKER wraz z odbiornikiem GPS, jest więc doskonały na kajak, canoe lub do łowienia pod lodem. W zestawie znajduje się też hermetyczna bateria wielokrotnego ładowania z ładowarką, wbudowany zacisk i przegródka na kabel przetwornika, uchwyt przetwornika z przyssawką i pływak. 
DANE TECHNICZNE:
- wymiary fizyczne    91,6 x 150,8 x 42,8 cm
- Waga   230 g
- Klasa szczelności    IPX7
- Typ wyświetlacza    HVGA kolor
- rozmiar wyświetlacza    1,9 "x 2,9 '' (4,9 x 7,3 cm); 3,5 '' diag (8,7 cm),
- Rozdzielczość wyświetlacza    480 x 320 pikseli
- Sonar Funkcje i specyfikacje
- Podwójnej częstotliwości (50/200 kHz) 
- Podwójnej wiązki (77/200 kHz) 
- częstotliwości obsługiwana    
- Tradycyjny: 50/77/200 kHz
- CHIRP (średni i wysoki)
- ClearVu: 260/455/800 kHz
- Moc nadawania    300 W (RMS)
- 530 m w wodzie słodkiej*, 250 m w wodzie morskiej*
- Dno blokujący (pokazuje powrócić z dołu do góry)    
 - temperatura wody i wykres    
- Cechy echosondy
- zoom na podzielonym ekranie    
- Ultrascroll® (wyświetla cele ryb przy większych prędkościach łodzi)    
- Fish Symbol ID (pomaga zidentyfikować cele ryba)    
- Autogain Technologia (zmniejsza bałagan, zwiększa cele)    
- Regulowana linia głębokości (głębokość środki obiektów podwodnych)    
- A Zakres (wyświetlanie czasu rzeczywistego ryb przechodząc przez wiązkę przetwornika)    
- Czujnik temperatury wody włączone    
  
- Obrotowe mocowanie
- Wbudowany odbiornik GPS
- Waypointy{zaznaczanie miejscówek)
- Kurs nad dnem (COG)
Pobór prądu @ 12V: 0.40A
* Pojemność Głębokość zależy od rodzaju dna wody i innych warunków wodnych.

W PUDEŁKU:

   STRIKER 4cv
   Dwuwiązkowy przetwornik
   Uchwyt do montażu na pawęży i silniku trollingowym
   Uchwyt uchylno-obrotowy
   Przewód zasilający
   Dokumentacja

Polecamy