Wczytuję dane...
Model: 010-01552-01
Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Garmin
Oblicz ratę

Garmin Echosonda STRIKER 5CV

5-calowa echosonda wędkarska CHIRP z GPS i sonarem skanującym ClearVü

  • Łatwa w użyciu 5-calowa, kolorowa echosonda wędkarska z wbudowanym odbiornikiem GPS o wysokiej czułości i sonarem skanującym Garmin CHIRP ClearVü™
  • Możliwość poszukiwania ryb, oznaczania i powrotu do miejsc ich występowania, doków i innych ważnych punktów
  • Obejmuje przetwornik firmy Garmin z sonarem CHIRP (77/200 kHz) i CHIRP ClearVü (455/800 kHz) o mocy 600 W
  • Urządzenie ma wbudowany ekran sonaru
  • Dane dotyczące prędkości wyświetlane bezpośrednio na ekranie
Dzięki echosondzie wędkarskiej STRIKER 5dv poszukiwanie ryb jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Oznaczaj swoje miejsca połowu, doki i inne ważne punkty, aby móc wrócić do nich. Istnieje również możliwość udostępniania punktów i tras innym urządzeniom wielofunkcyjnym STRIKER i echoMAP™. Dodatkowo echosonda jest wyposażona we wbudowany ekran sonaru wyświetlający dane dotyczące prędkości. Zestaw obejmuje uchwyt uchylno-obrotowy, przetwornik CHIRP (77/200 kHz), uchwyty do instalacji na pawęży i do silników trollingowych, oprogramowanie i kable.

Poznaj czystość sygnału sonaru CHIRP

Echosonda wędkarska STRIKER 5dv jest wyposażona w przetwornik sygnału sonaru CHIRP (77/200 kHz) firmy Garmin, który zapewnia znacznie większą czystość sygnału i dokładność w zakresie obrazowania ryb i struktur w porównaniu z tradycyjnymi przetwornikami 77/200 kHz.Sonar CHIRP nie wysyła pojedynczego sygnału o określonej częstotliwości, a serię sygnałów o różnych częstotliwościach, które następnie interpretuje indywidualnie. W związku z tym, że sygnały o różnych częstotliwościach dostarczają większej ilości informacji, technologia sonarów CHIRP zapewnia wyraźnie zarysowane łuki przedstawiające ryby i doskonałe rozróżnianie obiektów.

Wyraźne obrazy sonarowe

Uzyskany dzięki zastosowaniu sonaru skanującego Garmin ClearVü  widok obiektów znajdujących się pod łodzią charakteryzuje się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą ryby, obiekty i ich strukturę. W jednym przetworniku udało się nam wykorzystać technologie tradycyjnego sonaru CHIRP i sonaru skanującego CHIRP ClearVü firmy Garmin.

Oznaczanie miejsc brania ryb dzięki odbiornikowi GPS o wysokiej czułości

W przeciwieństwie do typowych echosond wędkarskich echosondy STRIKER posiadają wbudowany odbiornik GPS o wysokiej czułości służący do szybkiego i precyzyjnego ustalania bieżącej pozycji i utrzymywania pozycji GPS w dowolnym miejscu na jeziorze. Co ważniejsze, umożliwiają one oznaczanie miejsc brania ryb, co umożliwia powrót do nich w przyszłości. Można także oznaczać doki, pochylnie i inne lokalizacje. Wystarczy tylko podążać drogą wyznaczoną na ekranie, aby powrócić do nich w dowolnym momencie.

Mapa z punktami trasy ułatwia nawigację

Odbiornik GPS o wysokiej czułości echosond z serii STRIKER zapewnia możliwość śledzenia swojej pozycji względem oznaczonych punktów trasy. Oznaczone na mapie punkty trasy umożliwiają również wyświetlanie, oznaczanie i nawigację do lokalizacji, takich jak zarośla, pniaki i doki. Jest to również wspaniałe narzędzie do odnajdywania drogi powrotnej do domu.

Sprawdzanie prędkości na ekranie

Na ekranie echosondy STRIKER w szybki i prosty sposób można sprawdzić prędkość łodzi. Narzędzie to daje również pewność odnośnie odpowiedniej prędkości połowu w stosunku do stosowanej przynęty i gatunku ryb. To również dobry sposób sprawdzenia odpowiedniej prędkości w obszarach kontrolowanego ruchu torowego.

Wbudowany ekran sonaru umożliwia połów pionowy

STRIKER to echosonda wędkarska i ekran sonaru w jednym urządzeniu. Podczas połowu stacjonarnego, np. pod lodem czy łowienia ryb z rodziny bassowatych, wbudowany ekran sonaru pokazuje dno, zarówno stałe jak i błotniste, przynętę i przynętę z obciążnikiem oraz głębokość, na jakiej ryby wpływają w wiązkę sonaru. Można nawet obserwować łapanie i puszczanie przynęty oraz podpływanie ryb do przynęty i odpływanie od niej.

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 18,8 × 11,6 × 5,4 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 10,8 × 6,5 cm, przekątna 5" (12,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz WVGA
Masa 430g
Klasa wodoszczelności IPX7
Alarmy dźwiękowe  

 W PUDEŁKU:

- STRIKER 5cv (dv),

- przetwornik GT20-TM,

- uchwyt do montażu na pawęży i silniku trollingowym,

- uchwyt uchylno-obrotowy,

- przewód zasilający, dokumentacja

Polecamy