Wczytuję dane...
Kod producenta: FLEXIBLEARM
Gwarancja: 24 miesiące
EAN: 4779032950367
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Deeper
Oblicz ratę

Deeper Ramię Uchwyt Elastyczny do echosondy Flexible Flex Arm 2.0

Elastyczny uchwyt do montażu w wersji 2.0 pozwala na stworzenie systemu o dużych możliwościach na łódkę, kajak lub ponton za pomocą sonaru Deeper Smart. Po prostu przymocuj ramię do swojego sonaru, zaciśnij je na twojej jednostce pływającej i jesteś gotowy do tworzenia niesamowitych map batymetrycznych lub określenia twojego celu z łodzi.

Flex Arm 2.0 oferuje szereg nowych funkcji, które zwiększają użyteczność i wszechstronność. Najważniejszą z nich jest system reagujący na fale, który umożliwia twojemu sonarowi nieustanne unoszenie się na wodzie, poruszając się w górę i w dół z falami. Ramię oferuje również bezpieczniejszy i wszechstronny montaż do Twojej łodzi, dzięki zaciskowi 70-mm „G-Clamp”. Długość została wydłużona do 79 cm, oferując większą elastyczność montażową i przystosowanie go do jeszcze większego wachlarza jednostek pływających.

Nowe funkcje

• Responsywny projekt Wave Rider Motion: teraz twój Deeper Sonar można regulować do 20 cm podczas zamontowania, pozwalając mu pozostanie na powierzchni i zapewnienie stałej łączności ze smartfonem. • Super mocne mocowanie: nowy zacisk G-Clamp oferuje w pełni bezpieczne mocowanie do twojej łodzi. Ramię może być bezpiecznie przymocowane do dowolnego obiektu o grubości 70 mm lub mniejszej.

• Rozszerzona długość: przy 79 cm nowe ramię oferuje bardziej wszechstronne pozycjonowanie i może być stosowane na wielu jednostkach pływających.

Mocna, elastyczna opcja montażu

• Może utrzymać obciążenie do 20kg

• Wykonany w jakości UE

• Materiały o wysokiej wytrzymałości - stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym

• Elastyczna kolumna do szybkiej i łatwej regulacji wysokości podczas przenoszenia z jednej jednostki na inną

• Nadaje się do użytku w każdych warunkach i przy wyższych prędkościach

• Idealny do kajaków i małych jednostek pływających, pozostawiając wiele miejsca do wiosłowania i odlewania

Jak używać

1. Umieść pasek zabezpieczający na elastycznym uchwycie ramienia. Dzięki temu nie ma absolutnie żadnej szansy na obluzowanie mocowania.

2. Przykręć swój Deeper sonar do elastycznego ramienia. Zamontuj za pomocą górnego punktu mocowania na swojej echosondzie.

3. Przymocuj zacisk G-Clamp do dowolnej części łodzi, której grubość wynosi 70 mm lub mniej. Następnie zabezpiecz pasek bezpieczeństwa na swojej łodzi / kajaku.

4. Dostosuj elastyczną kolumnę, aby ustawić swój sonar tak, aby był częściowo zanurzony w wodzie.

Polecamy