Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Konger
Oblicz ratę

Namiot - parasol wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów.


Poszycie namiotu odporne na słup wody 2000mm,namiot posiada 2 wszyte moskitiery po dwóch stronach, moskitiery są zasłaniane według własnych potrzeb. Namiot posiada wyeliminowany efekt skraplania pary wewnątrz namiotu- parasola.

 

Parasol zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem i opadami. Konstrukcja namiotu została wykonana z bardzo mocnego stopu aluminium dzięki czemu żadem wiatr ani grad nie uszkodzi konstrukcji namiotu.

 

Namiot parasol jest idealną rzeczą dla każdego wędkarza
podczas opadów jak i podczas upalnych połowów. Gdy zacina deszcz wystarczy tylko zamontować boczną ściankę. Ściankę montuje się w bardzo łatwy sposób zaczepiamy zamek i zapinamy tak jak np. zwykły namiot suwakiem, a podczas upałów odpinamy boczną ściankę i mamy idealny parasol który nas uchroni od słońca.

 

Dodatkowo namiot posiada odpinane okienko dzięki czemu nawet łapiąc ryby nie trzeba wychodzić z namiotu podczas opadów, wystarczy tylko że wyciągniemy wędkę przez okienko.

 

Namiot jest składany w bardzo łatwy sposób tak jak zwykły parasol jeden ruch palcem i parasol złożony, namiot - parasol składa się z dwóch części rurka do mocowania w ziemię oraz parasol.

 

Dodatkowo w komplecie znajduje się pokrowiec na parasol, śledzie do mocowania w ziemię oraz ścianka boczna całego parasola.

 

Namiot jest na tyle poręczny że po złożeniu możemy go schować do naszego pokrowca wędkarskiego 
zajmuje on bardzo mało miejsca.


 
Dane techniczne :


Średnica czaszy 250 cm
Wysokość max 250 cm

W komplecie pokrowiec, szpilki i sznurki mocujące

Polecamy