Gwarancja: 24 miesiące
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Nash
Oblicz ratę


Dlaczego Nash wypuścił na rynek tak tanie kołowrotki ?!

Tu w Nash Tackle wiemy jak wielu z Nas nie ma lekko w dzisiejszych trudnych czasach. Dorośli przeważnie nie mają zbyt wiele wolnej gotówki, młodzi polegają na rodzicach, a nowi nie chcą wydawać góry pieniędzy na sprzęt nie wiedząc, czy zostaną w tym pięknym sporcie na dłużej.

Na niskiej półce cenowej jest cała masa absolutnego badziewia, na które karpiarze się nadziewają. Często z powodu porażek i rozczarowań rzucają karpiowaniem do diabła. H-Gun to seria, która daje możliwość ludziom o niższym budżecie zakupu sprzętu zaprojektowanego przez karpiarzy mających ogromne doświadczenie i wiedzę na temat tego co jest potrzebne do skutecznego wędkowania i przede wszystkim sprzętu o jakości, która pozwoli cieszyć się karpiowaniem bez cienia zawodu!

Jak ktoś wspomniał „ile zapłacisz tyle dostaniesz”… Cóż, mogę zgodzić się z tą podstawową zasadą, ale nikt nie powiedział, że nie można zapłacić duuużo mniej za coś co po prostu spełnia swoje zadanie. Dla przykładu można kupić nowiutkie auto za 50000zł albo za 1000000zł i oba dowiozą nas z punktu A do B, czyli zrobią to do czego zostały stworzone. To co chciałbym Wam przekazać to to, że sam fakt niskiej ceny nie oznacza, że nasze nowe H-Guny to szmelc.
Jak to wypada na tle Dawiy i Shimano? Nie ma czego porównywać, te firmy to najlepsi specjaliści od kołowrotków ze średniej i wysokiej póki, ale nie mają najmniejszej szansy konkurować z nowymi H-Gunami, które są minimum 100zł tańsze!
cyt. Kevin Nash

H-Gun FR5 – pojemność szpuli 0.30mm / 368 metrów

Model FR5 posiada tylni hamulec i dźwignię uruchamiającą wolny bieg szpuli.

Polecamy