Wczytuję dane...
Kod producenta: 3700 001
Gwarancja: 24 miesiące
Cena za 1kg/1l 40.50 PLN
EAN: 4029569287772
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Radical Quantum

Radical Kulki Zanętowe 16mm 1kg Pineapple Zombie

Kulki Radical od wielu lat wyznaczają standardy: niezrównanie chwytliwe, z innowacyjnymi, naturalnymi składnikami i nieporównywalnie atrakcyjnie zapakowane. Mniejsze ewolucje są częścią każdego cyklu produkcyjnego, dlatego ostatnio ciężko pracowaliśmy nad ulepszeniem receptur kulek Radical. W ten sposób otrzymują również nowoczesne, przyjazne dla środowiska opakowanie.

Pierwsza, nowo wydana kulka to Pineapple Zombie i jest już dostępna. Brzmi znajomo: Dokładnie, jest oparty na poprzednim bestsellerze Yellow Zombie. „Nowy” jest w pewnym stopniu kontynuacją bardzo popularnej kulki Yellow Zombie Boilie, ale wprowadziliśmy kilka zmian. Te ulepszenia sprawiają, że przynęta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Pineapple Zombie nadal zawiera prawdziwe cząsteczki owoców, takie jak suszone kawałki ananasa. Dodatkowo przynęta zawiera nektar owocowy, który nadaje całej mieszance bardzo przyjemny i wyrazisty aromat oraz kremowy smak

Kiedy można użyć Pineapple Zombie?

Wielu pewnie pomyśli, że słodkie przynęty to najlepiej coś na późną wiosnę lub lato. Ale daleko od tego! Dzięki swojej strukturze i zawartym w nim składnikom Pineapple Zombie działa świetnie przez cały rok, nawet późną zimą. Zawarte w nim białko jest bardzo lekkostrawne nawet w niskich temperaturach. Pineapple Zombie - przynęta na cały rok!

Radykalne kulki - w zgodzie z naturą. Jako główny producent sprzętu wędkarskiego firma zdaje sobie sprawę z wpływu opakowań i odpadów na środowisko. Jeśli chodzi o opakowania, Zebco Europe od dwóch lat coraz bardziej koncentruje się na ekologicznych wariantach. Opakowania plastikowe są systematycznie zastępowane materiałami bardziej przyjaznymi dla środowiska. Kulki Radical Boilies, poczynając od Pineapple Zombie, zapowiadają nową erę opakowań przyjaznych dla środowiska, ze znacznie zmniejszoną zawartością plastiku. Dzięki temu w naszych nowych workach zużywamy o 20% mniej plastiku.

  • Smak: Pineapple Zombie
  • Średnica: 16mm
  • Zawartość: 1kg
  • Opakowanie: Eco
Polecamy